DOM ENERGOOSZCZĘDNY

w Płocku, dzielnica Ciechomice

 

energooszczędne domy szkieletowe wybudowane przez firmę HMB. Dom w Płocku Dom w Płocku Dom Płock Dom Płock Dom Płock Dom w Płocku Dom Płock Dom w Płocku Dom Płock

 

Nowoczesny i energooszczędny dom jednorodzinny posiadający garaż.

Dom: 140 m2
Garaż: 23,6 m2
Działka: 1013 m2
Media: woda i prąd doprowadzone do budynku

Oferujemy Państwu nowy - energooszczędny dom o pow. 142m2 położony na dużej, zadrzewionej działce o pow. 1013 m2.
Nowoczesną bryłę zaprojektowano na indywidualne zamówienie z myślą o czteroosobowej rodzinie.
Dom zbudowany jest z solidnych i ekologicznych materiałów. Dzięki nowoczesnemu projektowi doskonale komponuje się z otaczającą go przyrodą. Zastosowana technologia budowy pozwala zredukować koszty utrzymania budynku.
We wnętrzu wykorzystano ciekawe rozwiązania, które pozwoliły na doskonałe doświetlenie budynku oraz optymalne wykorzystanie przestrzeni. Na parterze znajduje się wiatrołap, pomieszczenie pomocnicze (spiżarnia), kuchnia z jadalnią, łazienka z wc oraz przestronny salon. Na piętrze zlokalizowane są trzy duże sypialnie i łazienka.

Lokalizacja pogodzi różnorodne potrzeby. Urokliwa okolica i bliski kontakt z naturą spodoba się wszystkim, którzy szukają ciszy i spokoju. Sąsiedztwo lasu pozwala na poznawanie przyrody i cieszenie się jej pięknem. Z okien domu rozpościera się widok na panoramę sosen i świerków. Miłośników sportu ucieszą leśne ścieżki, idealne do biegania i długich spacerów o każdej porze roku. Nieopodal domu znajduje się jezioro, a malownicze krajobrazy zachęcają do wycieczek rowerowych. Położenie działki pozwala korzystać również z wszystkich atutów, jakie oferuje miasto. Dojazd do centrum Płocka jest szybki i komfortowy. Dom ten będzie idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących w Płocku, które nie chcą rezygnować z możliwości, jakie dostarcza aglomeracja, ale również cenią sobie spokój i czyste środowisko.Przyjdź i przekonaj się sam jak pięknie możesz mieszkać.
Do zobaczenia na działce!domy kanadyjskie | domy energooszczędne | domy szkieletowe | domy ekologiczne