domy energooszczędne.
 

"Firma HMB budowała dla mnie energooszczędny dom szkieletowy. Dom jest naprawdę super, mieszkamy w nim 7 miesięcy i wszystko jest ok. Kontakt z właścicielem Firmy był bardzo profesjonalny, jak czegoś nie byliśmy pewni, to mogliśmy liczyć na jego pomoc. Zawsze odbierał telefony, odpisywał na maile, miał do nas bardzo dużą cierpliwość. Ekipa, która budowała nam dom również była bez zarzutu, byli bardzo pracowici i sumienni. Gorąco polecam."

Inwestor z Wierzeji

 
domy energooszczędne.
 

"Podobno budowa domu to proces, który nie tylko obciąża finansowo, lecz także kosztuje inwestora niezliczoną ilość nerwów, a towarzyszy mu chaos i bałagan w otoczeniu stawianego budynku. Podobno. Tego nie wiemy, bo dla nas czas ten upłynął całkowicie spokojnie.

Projekt naszego domu był projektem indywidualnym, więc jego wycena wymagała indywidualnego podejścia. Rozesłaliśmy go do kilku firm, od nielicznych otrzymaliśmy odpowiedź, ale tylko wycena z firmy HMB była w pełni merytoryczna i zgodna z projektem. To okazało się świetną zapowiedzią współpracy, która przebiegała płynnie, bez najmniejszych zgrzytów. I podczas gdy większość inwestorów spędza cały swój wolny czas na budowie, żeby pilnować ekipy, my na budowę przyjeżdżaliśmy odpoczywać. Z ogromną przyjemnością patrzyliśmy, jak powstaje nasz dom. Z tym większą, że budująca go ekipa podchodziła z szacunkiem do materiałów. Nie powstawały żadne zbędne odpady, a teren wokół był zawsze wysprzątany. Wszelkie wątpliwości rozwiązywane były na bieżąco i nie powodowały żadnych przestojów. Firmę HMB z czystym sumieniem możemy polecić każdemu."

Inwestorzy z Zielonej Góry